Popis produktu

Nabízíme slevu pro velké množství. Vítejte na kontakt s námi!

[Snadné Péči]Zimostráz Koule, jsou všechny umělé rostliny tak, že nevyžadují žádnou vody, vody, půdy, hnojiv, nemusí být zdobené, jsou snadno se udržuje, a nejsou postiženy přírodními počasí. Dovolte si cítit přírodu, kdykoliv a šetří váš čas a vodu!

[Eco-příjemný Materiál]umělá rostlina koule je vyrobena z plastu moderní technologie ,Vypadají stejně jako skutečné, ale ještě dlouho trvá, než to,perfektní pro vnitřní a venkovní dekor.

[Snadná Instalace]Tento Zimostráz Koule je velmi snadná instalace,jen zapněte přezky a konektory koule.Míč může být stlačena během přepravy, můžete si dát ji do vzduchu, aby obnovit jeho tvar.

[Široce Použití]Umělé Zimostráz Rostlin Topiary Míč může být široce používán na svatební, balkon, veranda, párty, recepci, zahradu, obývací pokoj, terasa, kanceláře, místnosti, zdi, cesty,atd. Nejlepší volbou přinést jasné na svá místa.

Poznámka: Pokud dvě hemisféry nejsou zarovnány se zásuvkou, prosím, použijte lano nebo drát spony je pevně(neobsahuje), a připojte jej přímo do něj, když je tráva padá.

Barva:Zelená

Materiál:plast

Velikost: vnitřní průměr: 29cm, vnější průměr: 40cm

Obsah Balení:

2 x Umělé Zimostráz Rostlin Míč

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  • Původ: KN(Původu)


SKU: m96
Shadow Pituto
2020-12-13
5/5
Color beautiful, very nuanced and shiny; unique fault and that requires the use of assembly clamps otherwise the two halves are not unite.

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy