Popis produktu

Vlastnosti Produktu:

1.Odolnost proti oděru 2.Vysoká odolnost proti stárnutí 3.Odolné vůči vlhkosti 4.Jemné leštění 5.Odolnost proti korozi 6.Precizní Zpracování

Produkt Patří:

20ks x Železné Tělísko (3,5 g ) 15ks x Železné Tělísko (5g ) 8ks x Železné Tělísko (7g ) 5ks x Železné Tělísko (10g ) 3ks x Železné Tělísko (14g ) 2ks x Železné Tělísko (21g ) 1ks x Železné Tělísko (28g )

Balení:

54Pcs Rybaření Platin V Krabici

1. Ochrana nákup se krátí, ale balíček je stále v tranzitu.

Datum dodání bude prodloužena o 10~30 dní, když balíček je stále ještě není doručena, budeme se vrátí všechny vaše peníze.

2. Žádné informace o sledování.

Prosím, sledovat svůj balíček na 17track webové stránky poté, co balíček je dodáván.Pokud tam je ještě žádné informace o sledování 7 dní později, nechte nám vzkaz, co NEJDŘÍVE.

3. Špatné produkty nebo špatné množství.

Tam je štítek na balíček, prosím, ukaž nám fotky štítků a výrobků, pokud to je naše chyba, budeme znovu odeslat vám nové správné produkty, nebo se vrátit dílčí peníze na vás.

4. Lodní dopravy.

Všechny balíčky budou odeslány do 3 dnů po zaplacení je potvrzeno, delivey čas může být odloženo kvůli dovolené, špatné počasí, zvyky, nebo jiné podmínky, děkuji za pochopení.

5. Zpětnou vazbu.

Váš všech pět hvězdiček pozitivní zpětná vazba je ocenil, pokud jste spokojeni s našimi produkty, prosím neváhejte a kontaktujte nás, pokud nejste spokojeni.Děkuji!!!

6. Sporu.

To má špatný vliv na náš obchod, pokud si otevřít spor, prosím, kontaktujte nás, budeme poskytovat nejlepší řešení, jak uspokojit vás.

  • Množství: 54pcs
  • Balíček: Box
  • Značka: tropické ovoce rybaření
  • Materiál: Žehlička
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ: Konektor
  • Velikost: 3.5g/5g/7g/10g/14g/21g/28g


SKU: m9007

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy