Popis produktu

Pro více produktů, velkoobchodní ceny, prosím, kontaktujte [email protected]

SR100 série CATV konvertor pro digitální televizi, vlákno do domu.Tento stroj přijímá vysoká citlivost optické přijímací trubice, bez napájení, žádná spotřeba elektrické energie.Když vstupní optická úroveň výstupního výkonu Pin=-1dBm, Vo=68dBuV, ekonomické, flexibilní integraci aplikací, aplikace vlákniny do domácí sítě.Existuje pět druhů výběr modelu:

SR100-WD : Vestavěný CWDM, vhodný pro single-fiber triple vlnová délka systém, CATV provozní

Vlnová délka 1550nm, projít vlnové délky 1310/1490nm, můžete pohodlně připojit

ONU z EPON, GPON.

2. FUNKCE PRODUKTU

1.Žádná Moc zapotřebí

2.Práce pásma 45~1050MHz

3.Výstupní Úroveň=68dBµV (Pin=-1dBm)

3. HLAVNÍ APLIKACE

FTTH-CATV

Integrace tří sítí

FTTH PON

4.TECHNICKÉ INDEX Optické funkce Jednotka Index Doplněk, Optický parametr CATV práce vlnová délka 1260 nm~1620 SR100,SR100F 1540~1563 SR100-WF,SR100F-WF,SR100-WD Projít vlnové délce 1310 nm~1490 SR100-WD Kanál Izolace dB ≥40 1550nm a 1490nm Reakci K/W ≥0.85 1310nm ≥0.9 1550nm napájen dBm +2~-14 Optický útlum dB ≥55 Optické vlákno konektor SC/APC RF parametr Práci pásma 45 MHz~1050 Výstupní úroveň

dBµ V >68 Digitální TV (pin=-1dBm) Návrat ztráta

dB ≥14 47~862MHz Výstupní impedance

Ω 75 Výstupní port číslo 1 RF v tie-F-samice Obecné funkce Pracovní teplota ° c -20~+55 Skladovací teplota ° c -40~+85 Pracovní teplota relativní ℃ 5~95

  • CATV vstupní Vlnové délky: 1310/1550
  • Číslo Modelu: FTTH Vnitřní Optický Přijímač CATV Pasivní Mini Uzel
  • Značka: UVR
  • Projít Vlnová Délka: 1310-1490nm
  • CATV Provozní: 1540-1563nm
  • Build-in WDM: Ano
  • RF pneumatiky-v: F-SAMEC
  • Práce Pásma: 45~1050MHz


SKU: m8932

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy