Popis produktu

Poznámka Bundle1/2 :

Raspberry Pi 4B 2G/4G Bundle3/4:

Raspberry Pi 4B 2G/4G + Micro HDIM Linku + Typ C + 5V/3A Napájení + 32G TF Karty + Kovové Pouzdro se dvěma ventilátory Bundle5/6 :

Raspberry Pi 4B 2G/4G + Micro HDIM Linku + Typ C + 5V/3A Napájení + 32G TF Karta + chladič + Kovové Pouzdro bez dvou ventilátorů

Úvod

Existuje několik modelů Raspberry Pi, a pro většinu lidí Raspberry Pi 4 Model B je jeden vybrat. Raspberry Pi 4 Model B je nejnovější, nejrychlejší a nejjednodušší použít.

Raspberry Pi 4 přichází s buď 1GB, 2GB, nebo 4GB RAM. Pro většinu vzdělávací účely a mnoho fandy projektů. Napájení

Pro připojení do elektrické zásuvky, všechny Raspberry Pi modely mají USB port (stejný nalézt na mnoha mobilních telefonů): buď USB-C pro Raspberry Pi, 4, nebo micro USB pro Raspberry Pi 3, 2 a 1.

Alespoň 3.0 zesilovače pro Raspberry Pi 4

Minimálně 2,5 ampéry pro Raspberry Pi 3 karty microSD

Raspberry Pi potřebuje SD kartu ukládat všechny své soubory a Raspbian operační systém.

Potřebujete microSD kartu s kapacitou alespoň 8 GB . Klávesnice a myš

Chcete-li začít používat vaše Raspberry Pi, budete potřebovat USB klávesnice a USB myši.

Jakmile jste nastavili váš Pi nahoru, můžete použít Bluetooth klávesnici a myš, ale budete potřebovat USB klávesnice a myši pro první nastavení. TELEVIZI nebo na obrazovce počítače

Zobrazit Raspbian desktopové prostředí, budete potřebovat obrazovku, a kabel na propojení displeje a Pí. Může být na obrazovce TELEVIZORU nebo monitoru počítače. Pokud obrazovka má vestavěné reproduktory, Pi je schopen je použít k přehrávání zvuku. HDMI

Raspberry Pi má výstupní port HDMI, který je kompatibilní s HDMI port většiny moderních Televizorů a počítačových monitorů. Mnoho počítačových monitorů může mít také DVI nebo VGA porty.

Raspberry Pi 4 má dvě micro HDMI porty, což vám umožní připojit dva samostatné monitory.

Budete potřebovat micro HDMI na HDMI kabel, nebo standardní HDMI-to-HDMI kabel plus mikro HDMI na HDMI adaptér pro připojení Raspberry Pi 4 na obrazovce. Volitelné doplňky případ

Možná budete chtít dát své Raspberry Pi v případě. To není podstatné, ale bude poskytovat ochranu pro vaše Raspberry Pi. Sluchátka nebo reproduktory

Velké Raspberry Pi modelů (ale ne Pi Zero/Zero W) standardní audio port jako jeden na váš mobilní telefon nebo MP3 přehrávač. Pokud chcete, můžete připojit sluchátka nebo reproduktory tak, aby vaše Raspberry Pi může hrát zvuk. Pokud se na obrazovce se připojujete vaše Raspberry Pi má vestavěné reproduktory, Raspberry Pi může hrát zvuk přes tyto. Ethernetový kabel

Velké Raspberry Pi modelů (ale ne Pi Zero/Zero W), standardní port sítě Ethernet připojit k internetu;

Specifikace

Broadcom BCM2711, Quad core Cortex-A72 (ARM v8), 64-bit SoC @ 1,5 GHz

1GB, 2GB nebo 4GB LPDDR4-2400 SDRAM (v závislosti na modelu)

2,4 GHz a 5.0 GHz IEEE 802.11 ac wireless, Bluetooth 5.0, BLE

Gigabit Ethernet

2 porty USB 3.0; 2 USB 2.0 porty.

Raspberry Pi standardní 40 pin GPIO header (plně zpětně kompatibilní s předchozí desky)

2 × micro-HDMI porty (až 4kp60 podporovány)

2-lane MIPI DSI display port

2-lane MIPI CSI kamera port

4-pólový stereo audio a kompozitní video port

H. 265 (4kp60 dekódovat), H264 (1080p60 dekódovat, 1080p30 kódování)

OpenGL ES 3.0 grafika

Micro-SD kartu slot pro načítání operačního systému a ukládání dat

5V DC přes USB-C konektor (minimální 3A*)

5V DC přes GPIO header (minimální 3A*)

Power over Ethernet (PoE) povoleno (vyžaduje samostatné PoE KLOBOUK)

Provozní teplota: 0 – 50 ° C okolní

* Kvalitní 2.5 A napájecí zdroj může být použit, pokud downstream USB periferních zařízení spotřebovávají méně než 500mA celkem.

Platba

1. Pokud platba není k dispozici, vaše objednávka bude automaticky uzavřen.

2. Prodejce jsou zodpovědní za veškeré pojištění , problémy a škody, které způsobil tím, přepravní služby, jako nehody, zpoždění nebo jiné problémy.Kromě toho, kupující by měl být zodpovědný za veškeré daňové a/nebo dutycharged do jejich země.

Lodní Volba

Self-Help Lodní Průvodce

Zásilka

1. Všechny položky budou odeslány do 48 hodin po obdržení platby vymazány.(Čím dříve zaplatíte, tím dříve budeme loď vaší objednávky.)

2. Pokud potřebujete rychlejší zásilky, prosím, vyberte DHL nebo EMS nebo FedEx IP(Poštovné, jízdné hradí sami). Nebo budeme dodávat přes výchozí metoda.

3. Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresa je 100% správné

4. Máme loď položky po celém světě se doba dodání záruka

Kontaktujte nás

1.Pokud máte jakýkoliv dotaz, prosím neváhejte a kontaktujte nás na první čas, jsme vám pomůže a vyřešit váš problém do 24 hodin.

2. Všechny e-maily budou zodpovězeny do 1 pracovního dne. Pokud nechcete dostávat naše odpověď, prosím, laskavě znovu poslal svůj e-mail a my vám odpovíme vám, jak soonas možné.

3. Záruční služby jsou pro výměnu pouze tehdy, nějaký problém, prosím, laskavě napište nám, frist, budeme akceptovat vaše doporučení a žádost.

Návrat A Vrácení Peněz

1.Náhrada nebo odeslat nové pro všechny objednávky, vzhledem k jakosti výrobku problém.

2.Přijímáme všechny nepoužité zboží v původním obalu, jak se vrátit do 7 dnů od doručení. Kupující musí poskytnout sledovací číslo, konkrétní důvod pro návrat.

3. pokud je kupující' s důvod, proč vést k návratu balíček, kupující muset zaplatit za kolo lodní jízdné.

4. My vám vrátíme kupujícímu poté, co obdržíme vrací v původním stavu balíčku. Nebo kupující mohl vybrat, mít náhradní.

Zpětná vazba

1.Jako vaše zpětná vazba je opravdu pro nás důležité , věnujte prosím několik minut opustit pozitivní zpětnou vazbu, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby .Také budeme dělat totéž pro vás co NEJDŘÍVE. Díky!!!

  • Demo Typ Desky: RUKU
  • Rozhraní: Podpora TF Karet
  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: Raspberry Pi 4 Model B
  • Značka: youyeetoo
  • Integrované Funkce: Bluetooth
  • Kapacita Paměti: 4GB
  • ROM Kapacita: 4GB


SKU: m8697
Charlottecabbage
2020-10-07
1/5
No delivery
Zaika Darina
2020-10-08
1/5
These are cheaters! Ordered Raspberry Pi 4 with fast delivery. They kept the money until the last moment, the fee was never justified, then they returned the money to the card in silence.
P Susanna
2021-02-06
5/5
Всë как в описании. Упаковано хорошо. Ревизия 1.1.
Fferrari55
2020-10-03
5/5
Excellent, great set. The only downside was the fax that the attached body with heat conductive gaskets provided contact in two cases of three. I had to take scissors for metal, aluminum sheet and lay aluminum plate about 1mm thickness with heat-wired paste on one of the cases. Therefore, be careful when assembling. For me, this is a trifle. Otherwise, everything is fine.
Jonytacker28
2020-11-17
5/5
Came the parcel quickly, straight to the apartment, what about raspberry, then the fee is good, there is a case with passive cooling. From the strange, in 3 bandles in the kit there is a USB with microUSB, which is not necessary + If you use the case, then the same small radiators also do not put.

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy