Popis produktu

5837169793172463 Více Možností pro Taktický Headset US $ 67.98 / US $ 66.59 / US $ 152.19 / US $ 99.19 / US $ 34.43 / US $ 21.48 / US $ 66.58 / US $ 111.43 / US $ 21.38 / US $ 39.58 / US $ 70.61 / US $ 20.87 /

EARMOR HeadSet RAC Lišty Adaptér Sada Upevnění Taktické Sluchátkový Adaptér pro OBLOUKOVÉ Železniční Adaptér Helmu, Příslušenství, Doprava Zdarma

Název produktu: ARC Kolejnice Adaptér Sada Upevnění

Vyměňte Čelenka z EARMOR M31/M32 nebo helmu rail kit M31H/M32H s M11 ARC helma lišty adaptér sada upevnění, umožňuje připojení vašeho EARMOR chránič sluchu přímo na ARC helma kolejnice.

- Trvanlivé, lehké

- Otočný pro uložení EARMOR

M11:

- Pro ARC Helma Kolejnice (Ops-Core FAST MT) Ch konzol, které mohou být snadno přizpůsobeny pro většinu redukce šumu sluchátka umožňují chrániče sluchu, které mají být namontovány na aktivní ARC vojenskou helmu Železniční MT vojenskou helmu v provozu.

.

M12:

- Pro VYZVEDNUTÍ Helmu Kolejnice ( Wendy Helmu ) ch držák lze snadno přizpůsobit většině snížení hluku, sluchátka, takže chránič ucha může být nainstalován na Železnici

M13:

- pro Mtek TOK Vojenské Helmy kolejnice (Mtek Helmu) Ch Držák Vhodný pro M-LOK Přehled o Mtek TOK Vojenské Helmy

Barva produktu:

- BK

Přepravní list:

1 x 1ks Lišty Adaptér Attachment Kit (Není součástí jiné produkty )

Doprava

1. PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)

2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.

3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres.Vaše objednávka MUSÍ ODPOVÍDAT vaší dodací adresu.

4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci.

5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích.Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny.

6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás.Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí.Naším cílem je spokojenost zákazníka!

7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání.

Návrat

1. Máte 7 dní na nás obrátit a 50 dní na vrácení to ode dne, kdy byl přijat.Pokud tato položka je ve svém držení více než 7 dnů, má se za použité a MY NEBUDE PROBLÉM SI NÁHRADU NEBO VÝMĚNU.Neexistují ŽÁDNÉ VÝJIMKY.Náklady na dopravu nese jak prodávající a kupující na polovinu.

2. Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a MUSÍTE nám POSKYTNOUT přepravní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše po#.

3. My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi součástmi a příslušenství v ceně, PO OBA Kupující a Prodávající zrušit transakci z Mywo.cz.NEBO, můžete si vybrat, mít náhradní.

4. Budeme nést všechny náklady na dopravu, pokud produkt(y) je (jsou) není, jak inzeroval.

Zpětná vazba

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka!Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy.

To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět.

  • Značka: TB-FMA
  • Materiál: ABS
  • Položka: Taktická Sluchátka Příslušenství
  • Taktické Headsety: Taktické RAC HeadSet Adaptér
  • M12: pro Wendy VYZVEDNUTÍ Vojenské Helmy kolejnice
  • Typ: Příslušenství
  • barva: černá
  • M11-1: pro OBLOUKOVÉ Vojenské RYCHLE helmu kolejnice (Ops-Core FAST MT)
  • Fit: Airsoft Lov Taktické Headsety Příslušenství Upgrade


SKU: m8548
Niewidomy5
2020-11-08
5/5
Perfectly Fit
Drop Try
2021-01-28
5/5
Nice product

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy