Popis produktu

Vezměte prosím na vědomí: YT15-li vložit,YW2-li vložit,Titan vložit Tyto 3 možnosti jsou, jen čepele, není zahrnují soustružení nástroj držitele 1: 1box YT15 vložky 9pcs/set pro 12 mm soustružení nástroj držitele( Zpracování běžné oceli )、 2: 1box YW2 vložky 9pcs/set pro 12 mm soustružení nástroj držitele( Zpracování z nerezové oceli ) 3: 1box Titanovým povrchem vložky 9pcs/set pro 12 mm soustružení nástroj držitele( Zpracování běžné oceli ) Související Produkty: 7PCS/MNOHO 9PCS/MNOHO Podporu čepele: Přepravní Připravit balíček: Budeme loď z položek v 1~2 pracovních dnů po zaplacení potvrzena Mywo.cz. Budeme vás informovat, pokud budeme potřebovat více času připravit se na položky. Prosím, otevřete balíček a zkontrolujte, zda existují nějaké škody, než znamení, pokud tam jsou nějaké škody , prosím, podepsat a neprodleně nás kontaktujte.Jsme loď do worldwidebut Pokud vaše země vlastní, je přísná, prosím, kontaktujte nás, než jste nabídku pro kontrolu detail a potvrzen.

Platby přijímáme kreditní karty,bankovní TT,western union atd Platba musí být provedena do 48 hodin od ukončení aukce, Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost

Kontaktujte nás Vítejte ve světě zákazníka informovat a otázky,budeme se snažit v našich silách, aby zpětná vazba zákazníka e-mail do 1-2 pracovních dnů,pokud ne, pls zkontrolujte, zda e-mailové schránky opět spokojenost Zákazníků je pro nás velmi důležité.

  • barva: černá
  • Značka: XINHUANGDUO
  • Povlak: otáčení nástroje 12 mm 9ks
  • Materiál: Těžké Slitiny
  • Použití: Vnější Soustružení Nástroj
  • Číslo Modelu: P/M


SKU: m8302

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy