Popis produktu

p { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } div { text-align: left; font-size: 18px; font-family: Times New Roman; line-height: 1.2; } img { width: 800px; text-align: left; } MODERNÍ, LUXUSNÍ, A BEZPEČNÉ .Nadšenec sen. Nejelegantnější způsob, jak k odpočinku a prezentovat své hodinky s variacemi, aby odpovídaly vaše hodinky.

Tento stojan se hodí každý typ hodinek značky, od Apple Rolex A Další, včetně Rolex, Omega, Patek Philippe, Audemars Piguet, Richard Mille, Breitling, Tudor, Cartier, a TAG Heuer.

Vyrobený s ručně stojan je silný, odolný, a oko-lov. To je jako postel pro vaše hodinky. Pravé kůže materiál může lépe chránit vaše hodinky náramek šperky.

Tento stojan je ideální pro někoho, kdo potřebuje bezpečné místo na odpočinek, své hodinky. Zatímco vy sprcha, typu, spánku, nebo cestování!Je váš přítel, manžel, bratr nebo bratranec hodinky nadšenec? To je mimořádný dárek pro ně, aby jejich hodinky na místě, když ji nepoužíváte.

Léčit každý technologický detail tvrdě, pečlivě vybrat a přizpůsobit surovin, stát ve zkoušce času.Stylový design, je vyroben z vysoce kvalitních materiálů.Konstrukční tým se snažil a testovány každý materiál.Jednoduchý styl vypadá plný design.Zaměřit se na design.Zaměření na design a kvalitu, aby zlepšit své zkušenosti.

Barva: černá

Materiál: přírodní mramor + nerez + první vrstva kůže

Velikost: dno 10 x 10 cm + výška 12 cm + držák 7 x 9cm

Obsah Balení:

1 * hodinky stojí

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci. Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

  • Materiál: přírodní mramor + nerez + první vrstva kůže
  • Původ: KN(Původu)
  • barva: černá
  • Velikost: bottom 10 x 10cm + height 12cm + bracket 7 x 9cm


SKU: m8227

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy