Popis produktu

Poznámka: Možná trochu jiný mezi důsledku různých dispalyers. Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích

Platba:

Přijímáme pouze ESROW

Prosím, ujistěte se, platby a poskytnout nám s ověřenou doručovací adresu, co nejdříve s cílem získat rychlý servis

Daň z prodeje : BEZ DANĚ z Prodeje je nutné zkontrolujte Prosím, zda se vaše země DPH nebo Clo, není zahrnuta v této ceně.

Doprava :

Jsme loď na celém světě ; všechny položky budou odeslány do 48 pracovních hodin po obdržení platby (kromě soboty a neděle). Obvykle, vaše zásilka může 20-25 pracovních dnů, aby se dospělo. Ve vzácných případech, to může trvat déle kvůli zpoždění v celní odbavení nebo v průběhu prázdnin. Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc. Neposkytujeme sledovací číslo pro tuto aukci. pokud nás potřebujete poslat je ven, aby s sledovací číslo, budete muset zaplatit extrakt poplatek.

Návrat :

Pokud nejste uspokojit se zboží, prosím, kontaktujte nás nejprve a budeme pomáhat vám vrácení peněz nebo výměnu.Všechny položky musí být vráceny do 7 dnů od původního dodání. Vrácené Zboží by mělo být v novém stavu a s původním balení. Kupující hradí poštovné a manipulační poplatky za výměnu.

  • Materiál: ylon,Polyester
  • Značka: seobean
  • Vzor Typu: Patchwork
  • Fit: Hodí menší, než je obvyklé. Prosím, zkontrolujte, zda tento obchod je dimenzování info
  • Lodě Z: Čína
  • Číslo Modelu: 815


SKU: m818

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy