Popis produktu

Zajišťujeme Kompletní sady seznamu, jak je uvedeno níže:

Ne. Položka MNOŽSTVÍ Mark 1 CISS Inkoust Nádrže 80 ml 5color/set 1 2 Tank cap Zátka Pro Nádržky s Inkoustem 5ks 2BK + C/M/Y (nebo Jiné Kombinace se Vám líbí), za 1ks, barva 3 Trubice konektor 5ks 4 Loket Prsten 5ks 5 Vzduchový Filtr 5ks 6 Tupe Clip 1ks 7 Inkoustem Trubice, 5 kanálů 90CM 8 10ml Stříkačku 1ks 10ml 9 dlouhou Jehlou 5ml 1ks 5cm 10 Vrták 1ks 11 barva dostupny 5ks 2BK + C M Y 1KS na každou barvu 12 náplň Nástroj 1ks

Tento 5 Barev, DIY CISS může být použit pro hp tiskárny canon pomocí foto černá kazeta

Produkt: Kontinuální Inkoustový Systém Zásobování, Metoda / postup: 1 po zapnutí napájení, odpojte napájení, otevřete přední panel. 2 kazety horní úder, poznamenejte si umístění, a to zejména nad otvor [color kazety] mírně o trochu, a pak podle délky úseku potrubí je dobrý. Vložte díru, co jsem neudělal dobře vidět. 3 se vkládá do toku inkoustu do trysky do otvoru před, pak dal zpětný ventil zavřít. Pak vyčistěte spodní části kazety s čistým papírem. 4 potrubí do první, dát to, a nakonec dal inkoustem. Pohybovat klipy. 5 na levé straně inkoustem, dobrá délka potrubí, s double-oboustranné lepicí pevné potrubí. Nejsem vhodný pro fixer. S double-oboustranné lepicí. 6 držet, dát víko okraj kazety kryt, bývalý šít z boku linie sns. 7 nainstalován, připojte napájení test, žádný problém. Záležitosti vyžadující pozornost: 1.Všimněte si polohy inkoustové kazety 2.Dávejte pozor na délce vedení, ne příliš dlouhý nebo příliš krátký.

Před prodejem a po prodeji:Volně zanechte nám zprávu, pokud máte nějaké otázky

Platba

Pokud u mít jakékoliv problémy o platbu,pls odkazovat přímo:

Doprava 1. Způsob dopravy: Obvykle doporučujeme China Post Registrované Letecké Pošty, které je skladem na sledování. 2. Loď: 1-5 dnů po obdržení vaší platby. Potřebujeme čas na balení a vypořádat se s odesílatelem podle objednávky a někdy jsou prázdniny nebo víkend,pls pochopit. 3. Tranzitní Čas: 10-39 dnů lišit z různých oblastí Pozor: Někdy může zpoždění kvůli nějaké náhodné problémy. Pls kontaktujte nás co nejdříve. pokud ne přijímat položky na plán a my vám vyřešit problém, dokud jste spokojeni. Zpětnou vazbu, Pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb, děkuji vám, nechte nás 5 hvězd postive zpětnou vazbu. -Pokud nejste spokojeni s naší produkt nebo službu, kontaktujte nás PŘED odjezdem negativní zpětnou vazbu. My vám uspokojivé řešení. Pokud u mít jakékoliv problémy na zpětnou vazbu, pls odkazovat se na :

Vrácení A Záruka :

Odešlete volně nebo Vracení peněz plně v případě balíčku chybí nebo produktů nemůže fungovat

 • Typ: Kontinuální Inkoustový Systém Zásobování
 • Značka: NoEnName_Null
 • Číslo Modelu: Ciss DIY kit
 • Kompatibilní Značka: Univerzální 5 Barev (2BK) CISS
 • Produkty: Univerzální DIY sady CISS pro hp canon ciss
 • Práce Pro: pro HP Canon
 • Původ: KN(Původu)
 • Certifikace: NIC
 • barva: 5 barev - 2BK C M Y nebo Jiné Kombinace se Vám líbí
 • Bulk Balení: Ano
 • Kompatibilní Tiskárny Typ: inkoustové tiskárny
 • Prázdný nebo plný: Prázdné bez inkoustu


SKU: m8188
WWW Franzimilde1990
2020-08-19
5/5
доставили курьером до двери, коробка помята,но всё содержимое целое.

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy