Popis produktu

Dual / Triple Monitor Displej Klip Stojan Notebook Straně Připojit Tablet, Telefon se Připojí Držák Držák pro IPad Multi Obrazovky Podpora

Popis Produktu:

*1.Já je vyroben z ABS materiálu, pevné a trvanlivé,s vložkou EVA formulář pro úchop a ochranu přístroje před poškrábáním. *2.Multiscreen interakce,mobilní telefon a tablet držák může být upevněn vedle notebooku displeje a efekt jedné obrazovce multi-screen display.

*3.Boční držák clip je malý, pevný a lehký tvar umožňuje snadno vzít do tašky během cestovatel, analytik , a další.

*4.Monitor Side-Mount Klip svorka tablet nebo mobilní telefon k notebooku, aby si multi-zobrazení výpočetní zkušenosti, rozšířit své obrazovce, zvýšit svou produktivitu a multitasking doma , v kanceláři nebo na cestách.

*5.Vhodné pro většinu telefony,tablety a notebooky. Specifikace: typ Produktu : Multi-screen Interaktivní Připojení k Počítači Stojan Materiál: ABS Barva: Černá rozměry Výrobku: 9*7.5*2.6 cm/3.5*2.9*1 Použitelné scény: Počítače obsah Balení : 1 * Multi-screen Držák Poznámka: (1) Všechny fotografie jsou profesionálně barvené, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, tam může být nějaké rozdíly mezi obrázky, které vidíte a předměty samy o sobě. Prosím pochopit. (2) údaje se měří ručně, a tam může být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

*1.Já je vyroben z ABS materiálu, pevné a trvanlivé,s vložkou EVA formulář pro úchop a ochranu přístroje před poškrábáním. *2.Multiscreen interakce,mobilní telefon a tablet držák může být upevněn vedle notebooku displeje a efekt jedné obrazovce multi-screen display. *3.Boční držák clip je malý, pevný a lehký tvar umožňuje snadno vzít do tašky během cestovatel, analytik , a další. *4.Monitor Side-Mount Klip svorka tablet nebo mobilní telefon k notebooku, aby si multi-zobrazení výpočetní zkušenosti, rozšířit své obrazovce, zvýšit svou produktivitu a multitasking doma , v kanceláři nebo na cestách. *5.Vhodné pro většinu telefony,tablety a notebooky

Popis Produktu: *1.Já je vyroben z ABS materiálu, pevné a trvanlivé,s vložkou EVA formulář pro úchop a ochranu přístroje před poškrábáním. *2.Multiscreen interakce,mobilní telefon a tablet držák může být upevněn vedle notebooku displeje a efekt jedné obrazovce multi-screen display. *3.Boční držák clip je malý, pevný a lehký tvar umožňuje snadno vzít do tašky během cestovatel, analytik , a další. *4.Monitor Side-Mount Klip svorka tablet nebo mobilní telefon k notebooku, aby si multi-zobrazení výpočetní zkušenosti, rozšířit své obrazovce, zvýšit svou produktivitu a multitasking doma , v kanceláři nebo na cestách. *5.Vhodné pro většinu telefony,tablety a notebooky. Specifikace: typ Produktu : Multi-screen Interaktivní Připojení k Počítači Stojan Materiál: ABS Barva: Černá rozměry Výrobku: 9*7.5*2.6 cm/3.5*2.9*1 Použitelné scény: Počítače obsah Balení : 1 * Multi-screen Držák Poznámka: (1) Všechny fotografie jsou profesionálně barvené, ale vzhledem k různým okolního světla a zobrazení různých nastavení zařízení, tam může být nějaké rozdíly mezi obrázky, které vidíte a předměty samy o sobě. Prosím pochopit. (2) údaje se měří ručně, a tam může být nějaká odchylka, ale to nemá vliv na použití.

  • Značka: Arvin
  • Aplikace: Notebook


SKU: m759

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy