Popis produktu

Přehled:

Tato 2.4 G Multi-protokol TX Modul je STM32 ARM microcontroller based modul. Všechny dostupné protokoly jsou zahrnuty v sériové režimu. Je vhodný pro mnoho značka quadcopters vrtulníky a letadla.

Tento modul integrovat čtyři RF čipy (CC2500,NRF24L01,A7105,CYRF6936) do jednoho obvodu, je .podporuje různé dálkové ovládání protokoly ,jako je například Futaba S-FHSS, Walkera DEVO, Spek trum pro DSM2, DSMX, Flysky, Frsky, WLToys, Hubsan, Hisky, pro Esky , Assan atd. Můžete ovládat své řemeslo flexibilitu s ním , a Budete mít mnohem vynikající zkušenosti s vámi oblíbený vysílač.

Specifikace:

Značka: iRangeX

Název položky: IRX4 Plus

Provozní Napětí: 5-14V

Provozní Proud:

Provozní Frekvence: 2.4 G ISM pro kapelu

RF Výkon: +22dBm

MCU: STM32F103CBT6(128K ROM, 20 KB RAM)

Hmotnost: 45g

Vlastnosti:

Dva provozní režimy: režimu PPM a sériový režim.

- Když se v režimu PPM, existuje 31 různých protokolů (protokol Č..0 je vyhrazena pro sériový režim) mapování na 16-polohy protokolu přepínač na modulu. Jsou uvedeny v výchozí protokoly tabulce, když zelené světlo je vypnuto, můžete použít přepínač pro výběr protokolu. 1-NE.15, když je zapnuté zelené světlo, můžete si vybrat protokol.16 NE.31.

- Pro zapnutí/vypnutí zelené světlo, Prosím, postupujte podle tyto kroky:

Vypněte vysílač, bod, protokol, přepnutí do 0, držet a stiskněte tlačítko bind tlačítko na VF modulu a zapněte vysílač, po 3 sekundách, uvolněte tlačítko.

Běžné Použití Provoz v Režimu PPM:

1. Instalace RF Modulu v pozici, Nastavit PPM, výstupní signál na ty vysílače.

2. Podle výchozí protokoly stolu, otočte šipku podepsat (strana s vertikální slot) protokol, přepnutí na správný počet, aby si vybrat protokol.

3. Po dokončení závazné provoz, Napájení na vašem vysílači, červené světlo RF modul bude, pak RF modul je připraven k práci , po které se napájení na vašem přijímači (nebo řemeslo).

4. Protokol výběr se provádí na začátku moc nahoru, takže pokud chcete změnit protokol během provozu, měli byste recyklovat energii.

5. Červené světlo bude blikat pomalu, pokud není k dispozici platná PPM signál.

Závazné Provoz v Režimu PPM:

1. Power na vašem přijímači, a nastavte ji na režim vazba.

2. Podržte a stiskněte tlačítko bind tlačítko na VF modulu a zapněte vysílač, po 3 sekundách, uvolněte tlačítko, uvidíte červené světlo rychle bliká, pak RF modul je v závazné režim a červené světlo chodit po pevné vazby.

3. Některé protokoly (např: S-FHSS) nemají závazný postup na RF modulu, a některé protokoly (např: hubsan, e010), bude automaticky vázat až moc nahoru.

Provoz v Sériové Režimu:

Když zelené světlo je pryč, a protokolu přepínač je bod na 0, můžete získat přístup k sériovému režimu. Vysílač, který podporuje er9X/erSky9X nebo Open TX firmware může pracovat v tomto režimu, model protokolu výběr a vázání je provedeno z Modelu Nastavení menu na dálkovém ovládání, Pro telemetrii schopen vysílače, telemetrie integrace se provádí bez problémů s firmware vysílače.

Pro více informací, Prosím, viz Odkaz níže.

Upozornění:

- Můstky a záhlaví připojuje se používá pro aktualizaci firmware TX modul přes USB sériový kabel. Prosím, odstraňte je pro běžné použití..

- Někdy, možná budete muset power recyklovat, když si vyberete nového protokolu. například, změny protokolu z Q303 na HISKY.

- Pro FRSKY a S-FHSS protokol, možná budete potřebovat nastavit hodnoty v Pořádku nebo Možnost (v Modelu menu Nastavení) správně vázat s vaším modelem. Hodnota je pestrá, protože to částečně závisí na vašem modelu.

Model - Protokol Tabulky:Klikněte na odkaz níže:

img.banggood.com/file/products/20171110034754%E6%9C%BA%E5%9E%8B%E5%8D%8F%E8%AE%AE%E5%AF%B9%E7%85%A7%E8%A1%A8.xls

Obsah Balení:

1x iRangeX IRX4 Plus TX Modul

Návrat:

Pokud položka DOA(Mrtvý Příjezdu),Může Kupující vrátit do 14 Dnů,Budeme jej Nahradit Novou položku poté, co obdržíme DOA položky.Prosím, Kontaktujte nás Před poslal zboží zpět

Záruka:

Všechny položky je Dodáván s Základní 3 Měsíce Prodávající Záruku,pokud položka je vadný v 3 Měsíce,nabízíme náhradní bez extra Nabíječka(včetně poštovného za poplatek)Po obdržení Vadné položky.

Pokud položka Vadná po 3 Měsíce,Kupující může ještě poslat zpátky,Budeme vás kontaktovat dodavatele nebo Manufaktury pro Záruku.Kupující Může Potřebovat zaplatit Expediční poplatek Za odeslání nahrazuje položku.

 • Použití: Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
 • Čtyři-Pohon kola Atributy: TX Modul
 • Upgrade Díly/Příslušenství: TX Modul
 • RC Díly A Accs: Vysílače
 • Pro Typ Vozidla: Vrtulníky
 • Velikost: As description
 • Značka: EACHINE
 • Technické parametry: Hodnota 10
 • Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení: TX Modul
 • Číslo Modelu: iRangeX IRX4 Plus
 • Nástroj Dodávky: Sestava Kategorie
 • Materiál: Kompozitní Materiál


SKU: m62
Leontiyaelacypex
2021-01-07
5/5
Good product recommended
Daverawlings1012
2020-12-10
5/5
Good
Cindyhoubre
2020-12-21
5/5
Thank you seller. Delivered to the door. Travel time is 20 days. Checked, updated the loader and firmware. Everything works well.

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy