Popis produktu

Miniwell L610 přenosný vodní filtr umožňuje uživatelům, aby pít čistou skvěle chutnající vodu z obnovitelných přírodních zdrojů pitné vody. Je účinný proti bakterií (Salmonella, Cholera, E coli, atd.), prvoky, cysty a viry, také odstraňuje zbytkový chlór, nepříjemnou chuť, zápach a barvu. Miniwell přenosný vodní filtr je ideální pro pěší turistiku a kempování, cestovní, havarijní připravenost a přežití. Protože L610 je přenosný a lehký, je to také skvělé pro cestovatele, kteří se nechtějí spoléhat na kvalitě místní vody.

Specifikace:

Model

L610

Filtr O Velikosti Pórů

0.01 micron

Velikost

165*50*85mm

NW

245g

GW

445g

Průtok Vody

0,5 L (0.13 gal)/min

Kapacita

1000L

Materiál

ABS , Uhlíkových Vláken, UF(medical grade)

Příslušenství

Vstupní a Výstupní Hadice, Textilní Sáček, Návod

Vlastnosti:

Nejmenší Filtr, Velikost Pórů 0.01 micron

Odstraní 99,9% Vodní Bakterie a dokonce i Viry.

Odstraňuje 99% Kadmia, Olova, Rtuti (Heavy Metal).

Vynikající Filtrační Schopnost: 1000 Litrů.

Rozšířené Snížení Chloru chuť, Nepříjemnou Chuť, Zápach a Barvu.

Zachovává Prospěšné Minerály ve Vodě.

Filtrační vložky výměnné

Certifikováno FDA, CE, SGS

Doba použitelnosti: 5 let(Po Počáteční Vlhčení: 3 roky)

Konstrukce:

3 fáze filtrace proces miniwell L610 mechanicky filtry čerstvé tekoucí vody, aby se skvěle chutnající vody. To nevyžaduje chemikálie, elektro napájení, nebo UV světlo působit.

Fáze 1: 0,1 Mikronu UF Pre-Filtr bloku s písek, rez, bahno, červů, bakterií a jiných velkých částic, které mohou ucpat systém. Pomáhá prodloužit uhlíkový filtr (stupeň 2) a UF membrány (fáze 3) život kapacity.

Fáze 2: Uhlíková Vlákna Filtr silně odstraňuje nepříjemnou chuť, zápach a zbytkový chlor v surové vody, a to i těžké kovy (Olovo, Rtuť, Kadmium) díky velké ploše povrchu z uhlíkových vláken.

Fáze 3: 0.01 micron filtrační velikost pórů Miniwell L610 UF filtr má vysokou účinnost při odstraňování prvoků (například Cryptosporidium, Giardia) a bakterií (například bakterie Campylobacter, Salmonella, Shigella, E. coli) také účinnost při odstraňování virů muž známý (například, Střevní, Hepatitida A, Norovirus, Rotavirus)". Přináší 1000 Litrů nezávadné pitné vody.

UF vlastnosti:

L610 Ultra-filtrace filtr je vybaven state-of-the-art UF Duté Vlákno Technologie membrány na úrovni 0.01 micron. Voda přirozeně teče přes póry z vnějšku-přes membránové stěny pod nízkým tlakem. Suspendované částice a materiály s vysokou molekulovou hmotností jsou schopny projít 0.01 micron UF membrány, takže si s pouze čerstvé čisté vody a prospěšné minerály. Vzorek technologie se používá k výrobě čisté vody ve zdravotnických zařízeních a velkých městských odpadních vod.

Také, UF membrána může být zpět propláchnout, aby prodloužit životnost. L610 filtr UF venku-v konfiguraci maximalizuje snadnost praní. UF membrána výkon může udržovat mnohem více, než 1000Liters pokud zúčtování je vhodné.

Podrobnosti O Produktu

Snadné použití:

1. Místo vstupní hadice v běhu čerstvé zdroj vody (řeky, jezera a déšť, atd.). Použití plováku aby předfiltr ode dna a od sedimentu.

2. Místo výstupu hadice do připojené šálku nebo čistou vodou kontejner.

3. Start čerpání pohybem rukojeti nahoru a dolů.

Filtrační Vložky Čistitelné A Vyměnitelné Čištění: L610 filtr kazet lze čistit čistou vodou. Miniwell naznačuje, čištění filtru s čistou vodou po každém použití. 1. Vyjměte předfiltr z přívodní hadice. 2. Místo přívodní hadice do čisté vody. Čerpadlo na vodu tekoucí přes L610 filtr vody, dokud voda teče ven z výstupní hadice. 3. Připojte pre-filtr na výstupní hadici. Čerpadlo na vodu tekoucí přes pre-filtr do vody, tok je čistý od předfiltr. Pro více důkladné čištění, UF filtr lze čistit propláchnutím s lékařskou ústní vodou a pak se třást filtr s otevřeným koncem směrem dolů uvolnit jakékoli částic. ( POZNÁMKA : Uhlíkový filtr by měl být pouze opláchnout čistou vodou z kohoutku. )

Výměna:

L610 filtr kazety mohou být nahrazeny. Nemusíte vyhazovat celý systém.

1. Předfiltr výměna: Odstranit Pre-Filtr z přívodní hadice přeinstalovat nový Předfiltr. 2. Uhlíkový filtr a UF filtru výměna: 2.1 Odšroubujte UF filtr proti směru hodinových ručiček a jemně odstraňte UF Filtru /Uhlíkový Filtr sestavy. 2.2 Jemně otáčejte UF filtr tak, že kolíčky jsou zarovnány s otvory na Zámek Sloty. Vytáhněte filtr UF od Uhlíkový Filtr 2.3 Dát uhlíkový filtr a UF zastavěné filtr do krytu a přišroubujte pevně. Vyměňte nový filtr.

Poznámka: Pokud byste chtěli koupit L610 filtr náhradní jako zálohu, klikněte prosím na odkaz níže:

Test report: Miniwell L610 má FDA, CE certifikáty a prošel SGS zkoušce.

Srovnání:

Porovnáme Miniwell Produktů s jinými značkami vodní filtry na trhu. Přidáme hrst bláta a pár kapek uhlíku inkoust do surové vody pro simulaci špinavé vody. Filtrovanou vodu z miniwell L610 je čistší než ostatní podobné vodní filtr. To je jednoduché mít přístup k čerstvé čisté vodě tak dlouho, jak máte jeden miniwell L610.

Balení obsahuje

přenosný vodní filtr*1

výstupní a vstupní hadice *1

tkanina taška*1

ruční*1

FAQ

1. Jak často mohu změnit filtr? Jak mám vědět, že je čas vyměnit filtr?

To závisí na kvalitě vody, kterou je filtrování. Více kontaminovaná voda, kratší životnost filtru. Miniwell naznačuje, volba obnovitelných zdrojů čerstvé vody jako zdroj vody. Nenechte si vybrat lidské a průmyslové odpadní vody jako zdroj vody. Pre-filtr, - - - je-Li průtok vody zpomaluje z filtru, prosím, zkontrolujte, zda předfiltr je ucpaný. Prosím proplach pre-filtr. Pokud vodní tok je pomalý, přestože zpětné propláchnutí opakujte několikrát, prosím změňte filtr. Uhlíkových vláken filtr---Pokud se používá nepřetržitě po dobu 12 měsíců, z uhlíkových vláken filtr může být méně účinný při pohlcování chuti, zápachu a těžkých kovů. Miniwell naznačuje, výměna uhlíkových vláken filtr po 12 měsících. UF filtr---UF filtr nedovolí, aby voda proudit, když se dosáhne kapacity. Pokud zjistíte, že průtok vody zpomalit nebo nemůže přijít z vody z filtru, opláchněte nebo změnit UF filtru.

 • Filtrační Kapacita: 1000 Litrů
 • Velikost: 165*50*85mm
 • Fáze Filtr Kazety: 3
 • Snižuje Nepříjemné Chuti A Zápachu: Ano
 • Typ: filtrace vody za čerstvou tekoucí vodou
 • Čistá Hmotnost: 245 g
 • Původ: KN(Původu)
 • Filtrační Velikost Pórů: 0.01 micron
 • Značka: miniwell
 • Příslušenství: Vstupní a Výstupní Hadice Tkanina Taška Návod
 • Materiál: ABS , Uhlíkových Vláken, UF(medical grade)
 • Průtok Vody: 0,5 L (0.13 gal)/min


SKU: m598

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy