Popis produktu

Popis:

1.PWM generátor, náměstí vlna obdélníkové vlny generátor signálu

2. Používá se pro generování čtvercové vlny obdélníkové vlny signálu, který je dodáván s DC motor nebo krokový motor řidiče; Krokový motor, servo motor, elektrické úchopné zařízení, robotická ruka

3. Kombinovat řidiče, aby si uvědomit, stmívání, regulace rychlosti, ovládání elektromagnetického ventilu, atd. Nicméně, není možné přímo řídit zatížení, jako jsou elektrické osvětlení, motorů a elektromagnetických ventilů

Vlastnosti:

1. Dva režimy mohou být vybrány:

PWM mód - frekvence (průběžně), pracovní cyklus.Všimněte si, že počet impulsů nelze nastavit v tomto režimu, a puls je vždy vyzařováno;

PULZNÍ režim - pozitivní šířka pulzu času, negativní šířka pulzu času, zpožděný start čas, a nastavitelný počet impulsů.

2 Se start-stop tlačítko, externí přepínač může být také použit k ovládání výstupní signál ON/OFF.

3. Široký vstupní napětí 3.3-30V, s anti-reverzní ochrana, 5,08 mm, svorka vedení

Technické parametry:

Pracovní napětí: 3.3~30V, s anti-reverzní ochrana

Frekvenční rozsah: 1Hz~150KHz, přesnost asi 1%

Pracovní cyklus rozsah: 0-100%, 1% krokování

Počet impulsů: 1-9999, nebo nekonečný (zobrazit '----' znamená nekonečno)

Zpoždění výstupu čas: 0.000 s-9999s, minimální lze nastavit 1ms

Pozitivní a negativní šířka impulsu délka: 0.000 s-9999s, minimální lze nastavit 1ms

Signál nosnost: méně než 30mA

Výstupní amplituda signálu: amplituda je rovna napájecí napětí

Velikost výrobku: 79 mm*43 mm*30 mm

Hmotnost výrobku: 40g

Balení: Anti-static bag

Popis modulu:

PWM režim (na displeji je "%" pro PWM režim)

Výchozí je režim PWM mode, FREQ+ a FREQ-klíč nastavit frekvence, DUTY+ a CLO-tlačítko nastavení pracovního cyklu; krátkým stisknutím tlačítka NA ovládací tlačítko výstupní signál nebo zastavit, zastavit výstup je 0, na displeji se zobrazí "OUT" označit jako Tam je výstup, jinak to zastaví výstup, výchozí frekvence 1KHZ a střída je 50%.

Pokud chcete přepnout na PULZNÍ režim, dlouhým stiskem tlačítka SET (o více než 6 sekund), neuvolňují, budete vidět na obrazovce změnit, "%" zmizí, to je to, PULZNÍ režim.

PULZNÍ režim (Bez "%" na pravé straně displeje je PULZNÍ režim)

Linka nad LCD displeji se zobrazí pozitivní šířka pulzu času.P+ a P - tlačítka nastavte parametr.Řádek níže, na LCD displeji se zobrazí negativní šířka pulzu času.N+ a N - tlačítek nastavte parametr.Stiskněte tlačítko NA tlačítko pro ovládání výstupního signálu, nebo zastavení.Při výstupu je zastavena, výstup je 0. Na displeji se zobrazí "OUT" pro výstup, jinak to zastaví výstup; výchozí tovární kladná šířka impulsu je 0,5 sekundy a negativní šířka impulsu je 0,5 sekundy.

Puls číslo a zpoždění nastavení času - V pulzním režimu, stiskněte a podržte tlačítko SET po dobu 2 sekund a pak uvolnění, zadejte puls číslo a zpoždění nastavení rozhraní, na displeji se zobrazí NASTAVEN, bude vypnut a vymazán po vstupu. ;P+ a P - tlačítka nastavit dobu zpoždění, N+ a N - tlačítka nastavit počet impulsů, výchozí zpoždění je 0 sekund, počet impulsů je nekonečný (zobrazení - - - -), pak stiskněte tlačítko SET tlačítko 2 sekundy, bude se automaticky vrátí na pulzní rozhraní, stiskněte tlačítko, po nastavení zpoždění čas, začít vydávat nastavený počet pulsů.Je-li počet impulsů je poslal, bude automaticky výstup 0. Pokud období není odeslána, stisknutím NA tlačítko se vypne.Výstupní puls je vypnut a vymazán, a nastavit počet impulsů se vydává pokaždé, když je spuštěna.Po počet impulsů je odeslána, zobrazí " OUT " automaticky zmizí.

Provoz Aplikace Příklady

Výstup PWM 20KHZ, 60% pracovní cyklus: Vyberte PWM režim, frekvence je nastavena na 20.00, a povinnost poměr je nastaven na 060%.

Výstup je zapnutý po dobu 0,6 sekundy a vypnutý po dobu 0,2 sekundy.Nekonečná smyčka: vyberte PULZNÍ režim, pozitivní šířka pulzu nastavena na 0.600, negativní šířka impulsu je nastavena na 0.200, čas zpoždění je nastaven na 0.000, a počet impulsů je nastavena na --- -.

Napájení na nebo stiskněte tlačítko start, zpoždění 5 sekund, pak výstup je zapnutý po dobu 0,6 sekundy, z 0,2 sekundy, nekonečné smyčky: vyberte PULZNÍ režim, pozitivní šířka pulzu nastavena na 0.600, negativní šířka impulsu je nastavena na 0.200, zpoždění čas je nastaven na 5.000 a počet impulsů je nastavena na ----.

Napájení na nebo stiskněte tlačítko start, zpoždění 5 sekund, pak výstup vysoké úrovni 10ms nízké úrovni 10ms impuls 100: vyberte PULZNÍ režim, pozitivní šířka pulzu nastavena na 0.010, negativní šířka impulsu je nastavena na 0.010, zpoždění čas je nastaven na 5.000 a počet impulsů je nastavena 0100.

Zapnutí zpoždění 10 sekund, pak trvale výstupní signál: vyberte PULZNÍ režim, pozitivní šířka impulsu je nastavena na číslo větší než 0, negativní šířka impulsu je nastavena na 0, čas zpoždění je nastaven na 10.00 sekund, a puls počet je nekonečný. (----).

Další aplikace lze prozkoumat nebo se poraďte zákaznický servis

Všechny parametry nastavení se neztratí, když jsou vypnuté.

Obsah balení:

1 * PWM Pulzní Generátor

  • Číslo Modelu: PWM Generátor
  • Velikost Displeje: 3.0 - 4.9 Palce
  • Certifikace: NIC
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: OOTDTY


SKU: m333
Vizacridopagode
2021-02-08
5/5
100%100--> «:::P:::» «:::E:::» «:::R:::» «:::F:::» «:::E:::» «:::C:::» «:::T:::» ▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀█▓▒░T░H░A░N░K░ ░Y░O░U░▒▓█▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄ ░░░░░░░░░░░░▄▄ ░░░░░░░░░░░█░░█ ░░░░░░░░░░░█░░█ ░░░░░░░░░░█░░░█ ░░░░░░░░░█░░░░█ ███████▄▄█░░░░░██████▄ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█ ▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░░░░░█ ▓▓▓▓▓▓█████░░░░░░░░░█ ██████▀░░░░▀▀██████ 100%100--> :::P::: :::E::: :::R::: :::F::: :::E::: :::C::: :::T::: OK!!!!!!!
Klabnichka 15
2020-10-11
1/5
I never get the product. Send a message to the seller. And he told me to find out with the company that deals the products. That he had the signed confirmation that the product was delivered and it is not. Nothing came to me.

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy