Popis produktu

Jmenovité napětí 380V 50/60HZ

Maximální proud: 40A.

Poznamenal: napájení bude přerušeno při Přepínání.

Přepínač času

1. Duální napájení Automatický přepínač lze přepnout na Normální výkon nebo rezervní napájení automaticky.Prosím, poznamenal, že vypínač není možné zapnout nebo vypnout generátor.Tento přepínač Normální výkon první.Jestliže normální napájení, přepínač se přepne do Normálního výkonu.Pokud normální vypnutí, a rezervní napájení, přepínač se přepne na záložní energii.

2.Drát

Stiskněte tlačítko pro Automatické, přepínač se přepne na Normální výkon nebo rezervní napájení automaticky.

Stiskněte tlačítko na Manuální, Pak se budete muset přepnout Směr ručně.

1.Aplikace

TOQ3D je typ terminálu automatický přenos zařízení.Je vhodný pro 3 fáze 4 dráty (nebo 1 fáze 1 drát) dual power grid s AC 50/60Hz, jmenovité napětí 400V/230V a jmenovitý proud až do 63A.Když člověk moc nepokazí (pouze test normální Fáze napětí a rezervu Fáze napětí, pouze test ztrátě napětí nebo ztrátou fáze),bude automatické připojení jednoho nebo několika zatěžovacích obvodů, z jedné energie do druhé napájení automaticky, aby bylo zajištěno normální napájení zatěžovací obvody.

Automatický převod přepnout vyhovuje IEC60947-6-1 a GB/T14048.11

2.Normální podmínky pro provoz a instalaci:

Životní Prostředí Teplota:-5~+40°C

Místo instalace není více než 2000 metrů nad mořem.

Úroveň Znečištění: Stupeň 3

Kategorie Instalace: 3

Vertikální instalace nebo horizontální instalace

4. Hlavní parametr

6. Svorky schéma zapojení

7. Instalace a zapojení

ATSE může být instalován v elektrické řídicí skříně přímo.Uživatelé mohou drátu po ATSE instalace (viz konstrukce a použití).Dle aktuální hodnoty použijte vhodné vodiče pro připojení na síťové straně (horní terminál) a na straně zátěže (dolní svorka) MCB z normální elektrické energie a elektrické energie v pohotovostním režimu.V-fáze paralelní připojení na straně zátěže, a zajistit, sled fází, z normální elektrické energie a elektrické energie v pohotovostním režimu musí být souhlasné (Drát jako na A,B,C,N posloupnost).Pro 3 póly ATSE by měl přidat jeden vodič s oddílem ne méně než 0.3mm2 připojit theneuter line napájení správně, tak ATSE může pracovat správně.Pro 4 póly nebo 2 póly ATSE, N pól normální elektrické energie a elektrické energie v pohotovostním režimu by měl být připojen k N pólu MCB, resp. Kromě toho, při instalaci ATSE prosím zem spolehlivě na uzemnění mark.

8. Použití

1) Běžné použití, prosím, nastavte přepínač ovladač na Automatické Funkce.Pod Auto pracovní vládce ATSE sledovat normální elektrické energie a úsporný režim elektrické napájení a zobrazovat provozní stav ATSE.Když Normální proud, novoltage, selhání, ATSE bude přenášet zatížení automaticky z normálního napájení do pohotovostního režimu.Pokud normální moci dostat přímo, ATSE bude přenášet zatížení automaticky z pohotovostního režimu do normálního napájení.Světelná dioda na panelu spínačů ukazují, vypněte situace.

2) Pokud nechcete přijímat automatická převod nebo potřebujete další ruční provoz nastavte regulátor na manuál.Pod ruční provoz regulátor přestat pracovat a manuální ovládání může spínač na off a přepínač není převod automaticky.

3) Když ATSE je zkrat nebo přetížení, MCB z ATSE bude chránit zakopnutí.Pokud displej moc normálně rukojeť MCB je zapínání.Pokud MCB má chráněné zakopnutí uživatelé by měli nastavit na manuál a provozovat přepnout na dual odděluje brzdu ručně, a podívejte se na důvod cesty.Po bezproblémové zúčtování prosím, nastavte regulátor na auto znovu pracovat.

4) Když ATSE převodem na auto z manuálu, pokud je normální a energie v pohotovostním režimu jsou normální ATSE vám před připojit normální moci načíst (i když zatížení napájení úsporný režim připojení ago)

9. Záležitosti vyžadující pozornost

Když uživatelé vyzkoušet nebo provozovat prosím, postupujte podle relativní pravidla a věnovat pozornost na následující otázky, aby zajistily, použijte náš ATES správně.

1)Neutrální vodič N může být připojen v nesprávným způsobem, musí se připojit spolehlivě, jinak ATSE nemůže správně fungovat, a to i spálit regulátor a motor.

2)ochranné uzemnění ATSE musí být připojen spolehlivě zajistit bezpečnost.

3)Detekce vzorků signálu pro regulátor výkonu práce a hlavní napájení je bráno z Napájení straně hlavní obvod, práce a výkon pomocná svorka k připojení používané pro připojení indikátoru je převzat z hlavního okruhu, takže nemůžu mít zkušební napětí mezi náhradní terminály (není-li demontovat sekundární dráty).Může mít výkon frekvence napětí test mezi hlavní obvod a shell nebo mezi sekundární pomocné svorky a shell.

10. Jednoduché řešení problémů

Když uživatelé najít chyba může požádat profesionální, aby test a řešit.Chraňte Bezpečnost při provozu.Nebo se obraťte na naše Specializované Servisní Oddělení.

1) Double Power jsou oba zapnuté, ale ATSE nelze automaticky přenášet

1 Zkontrolujte, Auto/manuál by měl být v automatické pozici.

2 Zkontrolujte, zda příchozí linka je správné, nebo ne, pokud sled fází je v souladu nebo není, a vedení je pevné a spolehlivé, nebo ne.

3 Zkontrolujte, zda je pojistka spálená není.

2) Double power jsou oba zapnuté, ATSE energie v pohotovostním režimu je přepínání na.

4 Zkontrolujte, zda normální výkon příchozí linka má napětí, nebo ne.

  • Typ: Další
  • Číslo Modelu: TQG-4P-63
  • Značka: TOMZN


SKU: m314

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy