Popis produktu

Nestandardní zpracování, MIN 1KS.Kvalita-Přesnost detekce zařízení a vyspělý proces řízení kvality s cílem zajistit vysokou přesnost a drsnost povrchu, a také vysoký výnos.Odvětví služeb Jsme poskytli mnoho mechanických dílů pro plastové stroje, sklo, stroje, potravinářské stroje,důlní stroje,přístroje pro domácnost, Lisování zařízení a tak dále.Exportní zkušenosti-Máme úspěšné zkušenosti export naší produkce do Německa, Itálie, Austrálie, Turecko, Írán, Filipíny, Thajsko, Tchaj-wan, Hongkong, atd. Jsme schopni splnit různé požadavky od zákazníků v celním prohlášení, přepravy a balení.Outsourcing zkušenosti-Mnoho let zkušeností v oboru se nám podařilo integrovat mnoho zdrojů, Outsourcingu procesu dodávat vše kolem služeb pro zákazníky.Tepelné zpracování-Máme dlouhodobou spolupráci s profesionální tepelného zpracování továrny, může pomoci zákazníkům, aby dělat tepelného ošetření jako tepelné zušlechťování, kalení, vysoká frekvence, vakuové kalení, cementování, nitridování,atd. Povrchová úprava-Máme dlouhodobou spolupráci s profesionální povrchovou úpravu továrny, může pomoci zákazníkům udělat povrchové úpravy, jako je nigrities, oxidace, pokovovat, pokovování, atd. Pokud díly mají nějakou chybu, budeme reprodukovat zdarma, takže účtovat náklady na všechny nákladní.

Obrábění: Soustružení, CNC Soustružení, Automatické Otáčení, Švýcarský Soustružení, Frézování, CNC Frézování, Fréza, Frézování, rovinné broušení, Vnitřní broušení, broušení na kulato, Centerless broušení, Broušení, Vrtání, Vyvrtávání, WEDM, EDM,Laserové řezání,válcování závitů,Rýhování.Plech: Stříhání, Ohýbání, TIG Svařování, CO2, Svařování, Laserové svařování.Ražení: Stříhání, Ohýbání, Řezání, protahování, Tvarování.Casting:tlakové lití, lití do Písku.Kování: volné kování, zápustkové kování. 3D tisk.Tepelné zpracování: kalení a popouštění, vysokofrekvenční kalení, vakuové kalení, nitridování, cementování, Anealing, normalizace, kalení.Povrchová úprava: Černění lakování, Zinkování, Chromování, Nickeling, Eloxování, Lakování, Obraz,Elektroforézy.Mechanické díly sestavit.Balení a odesílání.

·

1. Prosím, dejte nám výkres a seznam detail, patří kreslení, materiál, množ., tepelné zpracování, povrchová úprava, balení, doprava a další požadavky detailu, takže můžeme citovat co NEJDŘÍVE.

2. Výkres formátu, které používáme, jsou STP, IGS, DWG, PDF,JPG; 3.Také můžete odeslat vzorek obrázek nebo vzorek, aby nás, můžeme měřit, pak produkovat. 4. Pokud můžete nejste si jisti, jaký materiál, tepelné zpracování, povrchové úpravy je v kondici, můžete mi říct, užitečné z části, pak jsme nám může dát návrh acc.naše zkušenost. 5. Obrázky, cena, poštovné, náklady na spojení jsou pouze pro příklad, měl citovat acc.Kreslení, pro detail prosím, kontaktujte náš zákaznický obsluhovatele. 6. Proto naše zboží jsou nestandardní díly, je třeba změřit nebo vypočítat hmotnost a objem, a acc.Adresu zákazníka, delviery rychlost pak vybrat dopravce potvrdit, cena za dodání.Takže prosím, potvrďte s námi první pak nabídku.

  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: ROHS


SKU: m155765
Gabe Villa Real
2020-09-20
5/5
Parts were machined well
Yoyonelly
2020-12-02
5/5
we have been working with this factory for a long time very recommended! great service! especially alex fast shipping, great products, best price.
Sparow14
2020-12-20
5/5
Very happy with this supplier, very professional I recommend for custom parts

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy