Popis produktu

Název Produktu: Kolo Cyklistické Rukavice Dotyková Obrazovka

Materiál: Módní PU kůže , Silikon logo, SBR Šok-absorbující palm pad,Prodyšná palm, Pot Hadříkem

Funkce: Prodyšné tlumení nárazů, Non-slip

1.To se perfektně hodí pro vaši přilnavost vše v jednom extrémně odolný proti opotřebení, kompaktní balíček 2.Choulostivé operace na telefonu 3.Měkký odolný materiál zvyšuje komfort a grip, snižuje straně nepohodlí a mozoly 4.SBR shock absorpční design, dlouhé-vzdálenost na koni, ruce také nebude Bolest 5.Rukavice mají kroužek,může vám pomoci rychle sundat

Cortex šití

SBR Šok-absorbující palm pad

Prstu citlivý dotykový displej

Prodyšná palm design

Pohodlné a flexibilní design

Pot Tkaniny design

Intimní design, více pohodlné

sestřih textilie Lycra, dlaň ruky pružnější

Analýza produktu

Venkovní displej

Záruka a Záruka: 1. Návrat přijat, pokud to je problém s kvalitou nebo nesprávné položky odeslány, budeme platit všechny náklady.Pokud to není problém s kvalitou, zákazník je odpovědný za všechny náklady, včetně náklady na dopravu jsme zaplatili.Vraťte se prosím do 7 dnů po obdržení.Pozor: mějte, Prosím, položky v původním stavu a pořizovat fotografie vadného dílu, kontaktujte nás před odesláním zpět.

Velikost nebo Fit Otázky: 1. Velikosti jsou ilustrovány konkrétní měření, a jsou z Číny Stojí, prosím, zkontrolujte před uvedením objednávky, PROSÍM, VYBERTE si VELIKOST PODLE DETAIL MĚŘENÍ, NE JEN "VELIKOST", Naše velikost může není stejný jako standardní.

Způsoby Dopravy: 1. Doprava do 1-5 dnů, s výjimkou prázdnin. 2. To obvykle trvá asi 15-28 dní (doporučeně leteckou poštu), 5-7 pracovních dnů (Expresní přeprava) do většiny zemí, a může být déle, vzhledem k přísné celní Kontrola 3. Podle našich zkušeností, cla mohou být účtovány na vaší straně, prosím, na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřské poplatky atd.které mohou nastat při průchodu celní kontroly v cílové zemi 4. Excemption doložka: prodávající nesmí zastávat odpovědná za nedoručení nebo opožděné doručení objednávky z přírodních katastrof, války, nebo jiné příčiny Platnost Majear.

Zpětnou vazbu: 1. Vaše spokojenost je to nejcennější, co jsme po něm, pokud se nic neočekávaného nestane, jsme vždy připraveni vám sloužit a řešit to s nejvíce rozumné řešení. 2. Ty jsou také nejvíce vítáni, kontaktujte nás kdykoliv, všechny zprávy budou odpověděl do 24 hodin, budeme dělat naše nejlepší, aby vám radostné nakupování zážitek s námi

  • Typ: Plné Prst
  • Materiál: Lycra
  • Pohlaví: MUŽI
  • Číslo Modelu: WHEELUP S140
  • Značka: Kolo
  • Typ Položky: Rukavice & Palčáky
  • Funkce: v pračce
  • Sport Typ: Cyklistika


SKU: m1096

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy